Masaż i maseczka kosmetyczna

Jeśli w uzdrowisku bądź sanatorium, gdzie pani przebywa, nie widzi pani absolutnie nikogo, kim by się pani chciała nawet przez chwilę zainteresować, to zanim jeszcze zdecyduje się pani przerwać kurację i wrócić do domu, proszę spróbować zaproponować lekarzowi, aby przepisał pani masaż, mówiąc mu, że kiedyś, przed laty, zrobiło to pani bardzo dobrze. Jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań, to na pewno przepisze pani masaż nie będzie to prawdopodobnie to, co zdolne byłoby wyrwać panią z depresji, niemniej na pewno uda się pani zeszczupleć, co może mieć pewien wpływ na trafienie w przyszłości przez panią na bardziej udany turnus.

Maseczka kosmetyczna. Zabieg, podczas którego pacjentka pokrywa sobie (bądź jej pokrywają w zakładzie kosmetycznym) twarz papkowatą masą z różnymi owocami, jarzynami, ziołami, nabiałem itd. – w celach upiększających. Masę tę pacjentka zazwyczaj po jakimś czasie zdejmuje. Dobrze jest jednak przed zdjęciem maseczki na wszelki wypadek spojrzeć do lustra i sprawdzić, czy zatrzymanie jej na stałe na twarzy nie byłoby korzystniejsze.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>